Logo

Przekaż nam darowiznę

Wyobraź sobie świat bez krwiodawców. Ratowanie ofiar wypadków, osób cierpiących na choroby krwi czy tych potrzebujących skomplikowanych operacji byłoby niemożliwe. Krwi nie da się wyprodukować, więc krwiodawcy, a właściwie ich krew czekająca w bankach krwi, jest niezbędna.
Jako członkowie stowarzyszenia krwiodawców mamy świadomość, jak ważne jest oddawanie krwi, a także to, aby krwiodawcy tworzyli społeczność, która mobilizuje ich do regularnego jej oddawania. Aby realizować nasze cele, o których więcej możesz przeczytać na podstronie "O nas", potrzebujemy funduszy. Utrzymujemy się głównie ze składek członkowskich oraz darowizn. Wszyscy członkowie naszego stowarzyszenia działają społecznie, a więc nie otrzymują wynagrodzenia za poświęcony czas, koszty dojazdów czy wysiłek włożony w nasze działania.

Będzie nam miło, jeśli dołożysz swoją cegiełkę, wpłacając darowiznę, która pomoże nam jeszcze lepiej promować krwiodawstwo i integrować krwiodawców.
Poniżej znajduje się lista aktualnie dostępnych upominków (lub innych form naszej wdzięczności), które mogą być naszym podziękowaniem za Twoją wpłatę. Minimalna kwota podana przy każdej pozycji w większości przeznaczona jest na pokrycie kosztów upominku i przesyłki, dlatego zachęcamy do wpisania nieco wyższej kwoty, która będzie wsparciem naszego działania.

Dziękujemy, że jesteś z nami i nas wspierasz!

Zastanów się, ile chcesz wpłacić i wybierz formę podziękowania przypisaną do odpowiedniego progu kwotowego:

1 zł lub więcej

Podziękowanie mailowe - w zamian za darowiznę otrzymasz podziękowanie, które prześlemy na Twój adres mailowy (który podasz na stronie płatności).

Wybieram

30 zł lub więcej

Kubek z komarem (Każda grupa krwi jest dobra) - w podziękowaniu otrzymasz od nas kubek z komarem. Wyślemy go na Twój adres (podasz go na stronie płatności). Wysyłka tylko na adresy na terenie Polski.

Wybieram

30 zł lub więcej

Kubek z komarem (Donacja z rana jak śmietana) - w podziękowaniu otrzymasz od nas kubek z komarem. Wyślemy go na Twój adres (podasz go na stronie płatności). Wysyłka tylko na adresy na terenie Polski.

Wybieram

35 zł lub więcej

Ramki do tablic rejestracyjnych - w podziękowaniu otrzymasz zestaw 2 ramek do tablic rejestracyjnych. Wyślemy go na Twój adres (podasz go na stronie płatności). Wysyłka tylko na adresy na terenie Polski.

Wybieram

35 zł lub więcej

Torby z krwiodawczym nadrukiem - w podziękowaniu otrzymasz zestaw 3 toreb wielokrotnego użytku. Wyślemy go na Twój adres (podasz go na stronie płatności). Wysyłka tylko na adresy na terenie Polski.

Wybieram

120 zł lub więcej

Zestaw 6 kubków z komarami - w podziękowaniu otrzymasz od nas zestaw 6 kubków z komarami. Wyślemy go na Twój adres (podasz go na stronie płatności). Wysyłka tylko na adresy na terenie Polski.

Wybieram