Przekaż nam darowiznę

Na tej stronie przy pomocy systemu płatności Przelewy24.pl możesz wpłacić darowiznę, która wesprze działalność naszego stowarzyszenia. W zamian otrzymasz upominek lub inną dostępną poniżej formę podziękowania.
Wybierz, ile chcesz wpłacić:

1 zł lub więcej

Podziękowanie mailowe - w zamian za darowiznę otrzymasz podziękowanie, które prześlemy na Twój adres mailowy (który podasz na stronie płatności).

Wybieram

30 zł lub więcej

Kubek z komarem (Każda grupa krwi jest dobra) - w podziękowaniu otrzymasz od nas kubek z komarem. Wyślemy go na Twój adres (podasz go na stronie płatności). Wysyłka tylko na adresy na terenie Polski.

Wybieram

30 zł lub więcej

Kubek z komarem (Donacja z rana jak śmietana) - w podziękowaniu otrzymasz od nas kubek z komarem. Wyślemy go na Twój adres (podasz go na stronie płatności). Wysyłka tylko na adresy na terenie Polski.

Wybieram

35 zł lub więcej

Ramki do tablic rejestracyjnych - w podziękowaniu otrzymasz zestaw 2 ramek do tablic rejestracyjnych. Wyślemy go na Twój adres (podasz go na stronie płatności). Wysyłka tylko na adresy na terenie Polski.

Wybieram

35 zł lub więcej

Torby z krwiodawczym nadrukiem - w podziękowaniu otrzymasz zestaw 3 toreb wielokrotnego użytku. Wyślemy go na Twój adres (podasz go na stronie płatności). Wysyłka tylko na adresy na terenie Polski.

Wybieram

120 zł lub więcej

Zestaw 6 kubków z komarami - w podziękowaniu otrzymasz od nas zestaw 6 kubków z komarami. Wyślemy go na Twój adres (podasz go na stronie płatności). Wysyłka tylko na adresy na terenie Polski.

Wybieram