Logo

Certyfikat odznaczenia

Posiadasz odznaczenie Zasłużony Honorowy Dawca Krwi i/lub Honorowy Dawca Krwi Zasłużony dla Zdrowia Narodu? Świetnie, gratulujemy!
Teraz w prosty sposób możesz wygenerować spersonalizowany certyfikat, który możesz np. umieścić na swoim profilu w mediach społecznościowych. Twoja wytrwałość w oddawaniu krwi zasługuje na to, żeby inni wiedzieli o tym, co robisz! To także okazja do tego, żeby innych zachęcić do oddawania krwi. To bardzo ważne, ponieważ z roku na rok potrzeby rosną, a braki w rezerwach krwi są częste - szczególnie w okresie letnim.

Dane podane w poniższym formularzu będę wykorzystane wyłącznie do wygenerowania certyfikatu. Nie zapiszemy ich.
Uwaga! Certyfikat nie stanowi dokumentu poświadczającego posiadanie odznaczenia! Wyłącznie legitymacja wydana przez odpowiednią instytucję jest obowiązującym potwierdzeniem.

Wygeneruj certyfikat

Wypełnij wszystkie pola poniższego formularza, by wygenerować odpowiedni certyfikat. Możesz go wykorzystać dowolną liczbę razy. Jeśli posiadasz wszystkie 4 odznaczenia, możesz mieć certyfikat dla każdego z nich.

Uwaga! Jeśli korzystasz z przeglądarki wbudowanej w aplikację Facebook to nie pobierzesz certyfikatu! Aplikacja ta blokuje pobieranie/zapisywanie plików.

Płeć*:


Odznaczenie*:


Imię i nazwisko*:

Numer odznaczenia*:

Data nadania odznaczenia*:

* - Pola wymaganePrzykładowe certyfikatyPomóż nam promować krwiodawstwo!