Logo

Wspieraj nas za darmo

Czy wiesz, że nasze stowarzyszenie może otrzymać od Ciebie darowiznę za każdym razem, gdy kupujesz coś w internecie? I to zupełnie za darmo! Sklep, w którym zrobisz zakupy, przekaże część ich wartości na nasze konto.

Jedyne, co trzeba zrobić to:
  1. Wejść na https://fanimani.pl/stowarzyszenie-krwiodawcow-fara/ i zarejestrwać się.
  2. Wybrać sklep, w którym chcesz zrobić zakupy (zakładka "Sklepy") i kliknąć "Przejdź do sklepu i pomagaj".
  3. Zarejestrować się (jeśli to Twoje pierwsze zakupy przez FaniMani.pl) lub zalogować (przy kolejnych zakupach). Aby pomagać nam przez FaniMani.pl, podajesz jedynie adres e-mail i hasło do Twojego konta - podanie innych Twoich danych NIE JEST KONIECZNE!!
  4. Zrobić zakupy tak jak zawsze - Stowarzyszenie Krwiodawców "Fara" otrzyma część wartości Twoich zakupów. To naprawdę proste!
Korzystanie z serwisu FaniMani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem możesz śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i wspierać nasze Stowarzyszenie.

ZAINSTALUJ PRZYPOMINAJKĘ i rób zakupy jak do tej pory, a przypominajka sama poinformuje Cię, że dany sklep internetowy przekaże nam część kosztów Twoich zakupów.
Przypiminajka to dodatek do Twojej przeglądarki (Mozilla Firefox, Chrome lub Opera). Będzie za Ciebie pamiętać, że chcesz nas wspierać robiąc zakupy w internecie. Podczas wyszukiwania produktów w wyszukiwarce Google zobaczysz informację, które sklepy chcą przekazać środki na nasze konto:
Przypominajka FaniMani na Google
A gdy odwiedzisz witrynę sklepu, przypominajka zapyta Cię, czy chcesz nas wesprzeć, robiąc zakupy przy okazji tej wizyty: Przypominajka FaniMani
W zależności od tego, jaka będzie Twoja decyzja, to na stronie sklepu po lewej stronie będziesz widzieć informację o tym, że darowizna zostanie lub nie zostanie przekazana:

Przypominajka FaniMani - darowizna aktywna Przypominajka FaniMani - darowizna nieaktywna


Każda osoba, która wejdzie na stronę: https://fanimani.pl/stowarzyszenie-krwiodawcow-fara/ i kliknie "Wspieraj nas". Następnie zarejestruje się (i potwierdzi konto klikając w link, który przyjdzie na maila), zainstaluje przypominajkę, a następnie wejdzie na stronę https://fanimani.pl/podaruj1zl podaruje nam 1zł bez robienia zakupów!