1 591,9 tys.
651,8 tys.
23
W sobotę pojawiliśmy się z naszym stoiskiem na Święcie Ulicy Solankowej. Jak zawsze było dużo rozmów o krwi i krwiodawstwie, nasz quiz sprawdzał wiedzę uczestników, a przy okazji opowiadaliśmy też o plastikowych kartach ICE i o tym, dlaczego warto mieć przy sobie informacje, które mogą pomóc ratownikom w nagłych sytuacjach.
Było intensywnie, momentami bardzo tłoczno, ale przede wszystkim - bardzo pozytywnie 😊
Tym razem zabrakło naszej chodzącej Kropelki, ale spokojnie... wróci na kolejnych wydarzeniach.
A długo odpoczywać nie zamierzamy, bo kolejny festyn już w najbliższą sobotę w Myślęcinku w Bydgoszczy. Tym razem honorowe krwiodawstwo będziemy promować wspólnie z RCKiK.
Dołącz do nas lub wesprzyj nasze działania - razem edukujemy, pomagamy i ratujemy życie.